Dzieje się

Drogie Perły,
 dużo się dzieje ostatnio w moim życiu ale też w projekcie Perły w Wielkim Mieście.
To dobre zmiany i dobre „dzianie” się ale wymaga ode mnie skupienia uwagi. Blog rozwija się i przechodzę do aktywnych działań również w tzw realu. Już za chwilę będziecie miały możliwość uczestniczenia w tych zmianach. Bardzo na Was liczę i zapraszam do wspólnego działania. Będzie oczywiście kolorowo i odważnie. Będzie też motywacyjnie i wspierająco. 
Bo Perły w Wielkim Mieście to nie tylko pokazywane przeze mnie kolorowe kobiety. To też niezwykłe historie, które stoją za kobietami, które tu pokazuję i przedstawiam. I tym historiom chciałabym też poświecić swoją uwagę. Dlatego też serdecznie Was zapraszam. Przedstawcie się i pokażcie.. I koniecznie dajcie znać czy te historie będą dla Was ciekawe i inspirujące. A więc do zobaczenia i usłyszenia. Czekam na Was kochane!.

3 komentarze

 • Monika Biernacka 16/03/2018 at 8:33 am Reply

  Bardzo dobrze widzieć, że się rozwijasz! Cieszy mnie to niesamowicie i już nie mogę się doczekać kolejnych zmian u Ciebie 🙂

 • Beata 30/12/2018 at 9:31 pm Reply

  Wow !super ze jesteś kobietą która nie boi się mówić o tym ile ma lat i jak silna jesteś kobietą 😊w dzisiejszej dobie gdzie jest dostęp do medycyny estetycznej zrobił się szał na odmładzanie !cóż !każdy by chciał zachować młodość na zawsze !niestety piekno jest w każdej i w 30 – latce i 50 -latce i 80- latce !!trzeba jednak o siebie dbać i cieszyć się z tego co natura dala !sama mam 52 lata, jestem matką i babcia i ciesze się z tego , jestem dumna
  ze dane mi to było, wiele w życiu przeszłam i wycierpialam i …dumna jestem z tego ,ze sobie poradzilam.😉pozdr.

  • Magdalena Jakubiec 31/12/2018 at 2:06 pm Reply

   Beato, bo wiek to nie grzech 🙂 Staram sie iść do przodu. Lubie wyzwania i zmiany. Ciesze się jesli moge kogos zainspirować. Wszystkie jestesmy silne tylko niektóre z nas jeszcze o tym nie wiedzą 🙂 Sciskam serdecznie i zycze najlepszego w Nowym Roku.

Skomentuj