Wiosna, wiosna….

Wiosna sprzyja wietrzeniu szafy i eksperymentowaniu z ciuchami. Ponieważ wielkimi krokami zbliża się nasza perłowa sesja fotograficzna postanowiłam poszukać inspiracji. Bo wieczne pytanie  – w co ja mam się ubrać? – teraz zabrzmiało jakby mocniej.

Ponieważ mam zwyczaj przyglądać się naszym rodzimym firmom i projektantom tym razem padło na firmę, której przyznam, wcześniej nie znałam. AB Nahlik – to dwie siostry tworzące markę ABNahlik.

AB Nahlik to rodzinna firma z wieloletnią tradycją. Założona przez dwie siostry:
Agnieszkę Nahlik — absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych i Beatę Nahlik — Inżyniera włókiennika. Razem, od ponad dwudziestu lat projektują i produkują sezonowe, autorskie kolekcje.

Znakomite gatunkowo materiały i niebanalne fasony. Fajnie się komponują z różnymi dodatkami dając spore możliwości tworzenia niestandardowych stylizacji. A to lubię jak wiecie. Dlatego spokojną pozornie spódnicę z bluzką w równie spokojnym jak dla mnie kolorze wyostrzyłam trochę dodając jeansową kurtkę, zamszowe botki i oczywiście moją, wyrazistą szafirową biżuterię. Strój świetny zarówno do pracy jak i na spacer czy spotkanie towarzyskie. I uwaga! Spódnica ma kieszenie. Genialnie.

A na ciepły, może już nawet letni dzień wymyśliłam sobie lekką, sukienkę, której charakter i klimat można naprawdę dowolnie zmieniać dodając wyraziste buty, torebkę czy biżuterię. Ja poszłam w czerwień i mimo, że torba wzorzysta a w materiale sukienki nie ma czerwonego koloru moim zdaniem wyszło fajnie. A Wy co o tym myślicie?

 

https://abnahlik.pl/

 

O autorce

1 komentarz

  • Babooshkastyle Kwiecień 14, 2019 at 5:11 pm Reply

    Magda,fajna, lekka stylizacja, kolorowa i taka w stylu boho, który uwielbiam, więc oczywiste, że mi się podoba. Pozdrawiam

Skomentuj