#niechnaszobaczą<3 #widzialnefenomenalne

Wymyśliłam go bardzo spontanicznie. To była reakcja na komentarze do postu jednej z blogerek na temat stylu kobiet po pięćdziesiątce. Stylu zachowaczego i co tu dużo mówić nudnawego. A do tego przekaz, że w Polsce nie ma kolorowych i inspirujących kobiet w wieku 50 plus. Większość przykładów pochodziło z zagranicy. No cóż. Przecież to nie jest prawda. Postanowiłam więc pokazać, że jesteśmy. I powstała myśl, że przespacerujemy sie ulicami Warszawy i pokażemy, że jesteśmy. Kolorowe, odważne i kreatywne. Powołałam wydarzenie #niechnaszobaczą

W środe 7 listopada spotkałysmy się w Warszawie. Ten spacer a może marsz pod hasłem #niechnaszobacząutwierdził mnie w przekonaniu, że warto. Warto pokazywać kolorowe, dojrzałe kobiety. Warto motywować i zachęcać do zmian. Jesteście odważne i pełne energii. Wiem,że czasem trudno jest sie przełamać. Dlatego pewnie były wśród Was takie, które się nie zdecydowały przyjść bo możę nikogo nie będzie, albo nie bede sie wygłupiała.. Ale i to rozumiem. Dzisiaj widzimy, że warto sie pokazać i że każda z nas może liczyć na wsparcie i zachete do odważenia się od pozostałych kobiet. Tak więc do zobaczenia nastepnym razem. Warto sie odważyć. Dziekuje Wam wszystkie piekne, obecne. To był zaszczyt, że mogłam sie z Wami spotkać.

PS. już dzisiaj, po kilku zaledwie dniach widze jaki to wydarzenie odniosło sukces. I nie dlatego, że było nas sporo ale dlatego że cała masa tych nieobecnych pisze i odzywa się do mnie dziękując za inicjatywe i zapewniająć, że będa obecne nastepnym razem. Dziekuję i nieustanie zachęcam, bądźcie sobą każdego dnia. Nie czekajcie na inicjatywy i doping.

Zwyczajnie bądźcie kolorowe same dla siebie 🙂 Dobrego dnia.

 

 

 

2 komentarze

  • Irena Urszula 10/12/2018 at 8:21 pm Reply

    Magda, zainicjowałaś wspaniały cykl wydarzeń, zachęcając kobiet dojrzałe do wspólnego działania w słusznej sprawie zmiany statusu nas starszych kobiet na zauważalne i Widzialne w społeczeństwie. Wielkie dzięki!!! :):):)

    • Magdalena Jakubiec 10/12/2018 at 9:05 pm Reply

      To ja dziekuję Wam, że jesteście i że moje skromne działania znajduja Wasze uznanie. Dopiero sie rozkrecamy 🙂 Pozdrawiam serdecznie.

Skomentuj