Niech nas zobaczą

9 marca, Warszawa i druga już edycja naszego marszu pod hasłem #niechnaszobaczą<3

Jak zwykle nie zawiodłam sie na Was drogie Perły, Niezawodna grupa kolorowych i uśmiechnietych kobiet, wraz ze mną przemaszerowała  Krakowskim Przedmieściem.  Były też nowe dziewczyny z czego naprawde bardzo sie cieszę.

Idea kolorowych, dojrzałych kobiet zatacza coraz szersze kregi. Coraz częściej udaje mi sie dotrzeć do prasy a nawet TV.

Ale jak to w życiu bywa jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia. Jestem ciekawa czy i do jakiego stopnia polskie kobiety sa gotowe na taka kolorową rewolucję? Czy siedzimy w zaciszu naszych wygodnych domów i przyklaskujemy na forach internetowych czy jesteśmy gotowe wyjść na zewnąrz ? Pokazać się w konkretnych działaniach? Wierzę, że będzie nas coraz więcej, bo wiem dobrze, że barwność to nie tylko kolor sukienki ale przede wszystkim osobowość. I tą własnie będe chciała pokazać w projekcie, o którym za moment napisze.

Dzisiaj dziekuję Wam za wspólny marsz i za Wasza obecność. I bardzo licze, że każde kolejne spotkanie będzie jeszcze liczniejsze. Bo przecież wiem, że jesteście 🙂

A teraz relacja foto z naszego wydarzenia. Zdjęcia dzieki  www.wyborcza.pl

 

2 komentarze

  • Stokrotka 16/03/2019 at 6:54 am Reply

    W 100% popieram.

  • Yolanthe 17/03/2019 at 10:01 am Reply

    Niech nas zobaczą … słuszna idea ! 🙂 Pora zmieniać mentalność w narodzie 🙂 Pozdrawiam i gratuluję pierwszych sukcesów i życzę by za nimi przyszły następne 🙂

Skomentuj