Moje piękno to moja historia

MOJE PIĘKNO TO MOJA HISTORIA – Perły to kobiety niezwykle i miejsca wyjątkowe, stworzone przez kobiety.

Dojrzałe, odważne i piękne. Pokaż swoją historię. Pokaż jaka jesteś piękna.

Takim wpisem opatrzyłam kilka dni temu zdjęcie mojego logo na Instagramie. I wiecie co? Właściwie oddaje on wszystko to co mogłabym powiedzieć w kwestii tzw idei, która przyświeca mojemu blogowi. Bo to jaka dzisiaj jestem zawdzięczam długiej historii moich wzlotów i upadków. Porażek i zwycięstw. Ale, chyba to już mówiłam ;), na swojej drodze spotykam coraz więcej wspaniałych, dojrzałych kobiet, pięknych nie tylko urodą ale też historią swojego życia. Niejednokrotnie te historie są właśnie tym, co mobilizuje nas, kobiety dojrzałe,i motywuje do aktywności, i do odważnego wychodzenia na przeciw różnym sytuacjom życiowym czy po prostu realizowania marzeń. W tzw sieci często widzę, przykłady wspaniałych kobiet, które odważyły się zrealizować swoje marzenia czy pasje będąc w wieku już mocno dojrzałym 🙂

Wspaniałe i motywujące ale… ja szukam takich kobiet tu. Blisko. W moim mieście, w moim kraju. Bo wierzę bardzo, że są takie kobiety pośród nas / Was. Jeśli je znacie dajcie znać. Napiszcie do mnie. Zadzwońcie.

Chętnie przyjdę/przyjadę i poznam ich historię a jeszcze chętniej nagram i przedstawię Wam wszystkim. Co o tym myślicie?

Pokażmy,  jakie jesteśmy – piękne, odważne i dojrzałe 🙂

A na zdjęciach oczywiście moje Perły 🙂 Opowiem Wam ich historie następnym razem 🙂

 

 

Brak komentarzy

Skomentuj